Jesteś tutaj

WYSPA TOY PLANET BABY

16 Styczeń 2018

Wyspy Toy Planet Baby nowym dzieckiem popularnej sieci sklepów z zabawkami
 
Sklepy Toy Planet na rynku zabawkarskim istnieją od 10 lat. Wieloletnie doświadczenie oraz stabilność marki pozwoliły popularnej już sieci na zbudowanie nowego konceptu jakim jest wyspa Toy Planet Baby.
-Obserwując rynek zabawkarski, koncept wyspy Toy Planet Baby został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie, jakie dostrzegane jest od dłuższego czasu. Klienci od wysp oczekują uzupełnienia asortymentu ze sklepów stacjonarnych – Toy Planet znalazło swoje miejsce i ma pomysł jak poszerzyć swoją ofertę – tłumaczy Wojciech Goduński, właściciel Toy Planet
Koncepcja wyspy powstała z myślą o najmłodszych klientach. W naszej ofercie znajdą się przede wszystkim zabawki edukacyjne i kreatywne, znanych, światowych marek, które cechuje wysoka jakość wykonania oraz pełne bezpieczeństwo.
 
Wyspy z roku na rok zyskują na popularności. Biznes ten jest doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy poszukują tańszych rozwiązań, co więcej stoisko daje szansę na dotarcie do dużej liczby klientów.
Wyspa ustawiona w ciągu komunikacyjnym galerii jest dobrze widoczna dla odwiedzających, zapewnia stały przepływ klientów.
-Dużym atutem jest możliwość stworzenia atrakcyjnej ekspozycji, pamiętając, że klienci mają do niej dostęp aż z czterech stron, co jeszcze efektywniej przekłada się na sprzedaż, objaśnia Wojciech Goduński
Koncept wyspy Toy Planet Baby skierowany jest do wszystkich zainteresowanych otwarciem własnego punktu w galerii handlowej przy dogodnych kosztach zarówno otwarcia wyspy jak i jej utrzymania. Biorąc pod uwagę wyspę o powierzchni 9 m2, mówimy o inwestycji już od 34 tys., w której zawarty jest towar jak oraz realizacja wyspy.
-Jednym z najważniejszych atutów są zdecydowanie niższe czynsze niż w przypadku sklepów stacjonarnych. Niektóre umowy najmu dotyczące tego typu stoisk zapewniają również bezpłatne uczestnictwo w działaniach marketingowych i promocyjnych galerii – zachęca Goduński
 
Koszty inwestycji?
 
Wyspa Toy Planet Baby jest jedną z najtańszych franczyz w Polsce. Całkowity koszt inwestycji, przy założeniu wyspy o powierzchni 9m2 to jedynie 34 tyś. Warto dodać, że kwota ta  jest całkowicie  spożytkowana na poczet otwarcia. Szczegółowe koszty obejmują:
-  koszt wyspy (wymiary od  9m2) – 20 tys. w tym:
* meble wraz z nowatorską wizualizacją (podział na sekcje dziewczynki – kolorystyka różu, chłopcy – kolorystyka niebieska, unisex – wielokolorowa, na zewnętrznych ścianach wyspy przeplatanki drewniane i inne atrakcje dla dzieci)
*  Logo świecące Toy Planet Baby
*oświetlenie
-  koszt zatowarowania – 1500 zł na m2 – od 14 000 zł w zależności od powierzchni sprzedażowej wysp, obejmuje asortyment  dla przedziału wiekowego 0-3lat, asortyment kreatywny, gry.
Od początku roku 2017 TP zrezygnowało z pobierania dodatkowej opłaty wstępnej i marketingowej,  a  jedyna opłata bieżąca to 3 % od obrotu netto.
 
 
Nowym Franczyzobiorcom zapewniamy:
-  Bezpłatne 2-dniowe szkolenie z zakresu:
*  Standard Obsługi Klienta
*  Standardy Wizualizacji oparte na aktualnych trendach sprzedażowych!
-  możliwość prowadzenia eventów przez dostawców?
-  listę sprawdzonych dostawców wraz z konkurencyjnymi wynegocjowanymi dla sieci Toy Planet warunkami handlowymi
-  wsparcie podczas otwarcia wyspy

Rate this article: 
Średnia: 1 (1 głos)