Jesteś tutaj

Wskocz do świata Batmana!

7 luty 2017

Cinema City zaprasza na „LEGO® BATMAN: FILM” w wersji 2D, 3D, IMAX 3D i 4DX.
 
Już od 9 lutego mali i duzi fani Batmana, dzieci i rodzice będą mogli wskoczyć do świata Batmana! We wszystkich kinach Cinema City „LEGO® BATMAN: FILM” będzie dostępny w wersji 2D i 3D, a na gigantycznych ekranach kin IMAX w wersji 3D, która gwarantuje widzom wrażenie zanurzenia się w trójwymiarowej filmowej rzeczywistości i przeżycia niezwykłych emocji. Z kolei fani mocnych wrażeń będą mogli obejrzeć film w formacie 4DX® i dzięki nowoczesnej technologii oddziałującej na wszystkie zmysły przenieść się w sam środek akcji i poczuć, jak się jeździ Batmobilem! Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl
 
Każde dziecko chciałoby być Batmanem i przeżyć niezwykłe przygody, których nie zapomni do końca życia. Teraz jest to możliwe z Cinema City! Sieć kin zaprasza na „LEGO® BATMAN: FILM”, którego świat został w całości zbudowany z kultowych klocków LEGO. Dzięki seansom w formacie IMAX 3D i 4DX dzieci i rodzice mają możliwość zanurzenia się w klockowym i filmowym świecie.
 
Batman z LEGO - samozwańczy przywódca grupy, strażnik porządku, który rozprawia się z przestępcami pod osłoną nocy, zapalony raper heavymetalowy, najpopularniejszy superbohater, najbogatszy miliarder, najsłynniejszy celebryta, najbardziej pożądany kawaler, najbardziej wysportowany model i najskromniejszy chwalipięta w jednym, staje się gwiazdą własnej wielkoekranowej przygody. W Gotham City szykują się jednak wielkie zmiany. Jeśli Batman chce uratować miasto przed zakusami Jokera, musi porzucić swoją samotnię, zacząć współpracować z innymi, a może nawet nauczyć się… uśmiechać.
 
„LEGO® BATMAN: FILM” można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D. W wybranych kinach Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza i Manufaktura Łódź, film będzie dostępny w technologii IMAX 3D, która dzięki krystalicznie czystemu obrazowi wyświetlanemu na ogromnym ekranie i wysokiej jakości cyfrowemu dźwiękowi, daje widzom wrażenie zanurzenia się w filmowej rzeczywistości.
 
Z kolei fani mocnych wrażeń mogą wybrać seans w wersji 4DX - rewolucyjnej technologii, która oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów, a widzowie fizycznie odczuwają np. wiatr, mgłę, błyski piorunów, krople wody, stroboskopy, wibracje czy różnorodne zapachy, które odpowiadają temu, co w danym momencie dzieje się na ekranie. Dodatkowo ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, przenoszą widza w środek akcji, dzięki czemu może poczuć się jak Batman. Sale ŠKODA 4DX mieszczą się w kinach: Cinema City Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz.
 
Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

Rate this article: 
Średnia: 4.5 (4 głosy)