Jesteś tutaj

Wiosenne Targi w Super Siódemce

28 Marzec 2017

W dniach 31 marca – 1 kwietnia br. w miejscowości Wieniec Zdrój, niedaleko Włocławka, odbędą się targi Super Siódemki, ogólnopolskiego dystrybutora książek, artykułów szkolnych i biurowych oraz puzzli, gier i zabawek.
 
Jesienią ubiegłego roku Super Siódemka postanowiła zmienić lokalizację swoich targów i zorganizowała największą w swojej historii imprezę targową, na której ofertę zaprezentowało ponad 100 wystawców. Według opinii wielu klientów tak duża ilość wystawców pozwoliła im w pełni zapoznać się z trendami branż: książek, artykułów szkolno-biurowych, gier i zabawek, a jednocześnie optymalnie wykorzystać czas targowy. Wyniki targowe okazały się tak dobre, że firma postanowiła pójść dalej tą drogą.  
 
Targi Super Siódemki po raz kolejny odbędą się w uroczej osadzie uzdrowiskowej Wieniec Zdrój w województwie kujawsko-pomorskim. Dzięki tej lokalizacji zarówno klienci, jak i wystawcy mają możliwość zregenerowania sił po wytężonych dniach targowych podczas spacerów na świeżym powietrzu. i korzystając z infrastruktury hotelu. Początek wiosny i budząca się do życia przyroda bez wątpienia będą dodatkową zachętą do tej formy odpoczynku.
 
Plan targów przedstawia się następująco:
31.03.2017 – godz. 10.00 – 19.00
01.04.2017 – godz. 9.00 – 14.00
 
Dla wszystkich odwiedzających Targi Super Siódemki do dyspozycji czeka ponad 1000 m2 powierzchni wystawienniczej, na której swoją ofertę zaprezentuje kilkadziesiąt firm. Każdy z wystawców specjalnie na tę okazję przygotował specjalne warunki handlowe i liczne promocje.

Rate this article: 
Średnia: 5 (1 głos)