Jesteś tutaj

Wader w wersji mini-midi

17 Lipiec 2019

Z jakimi zabawkami kojarzy się Państwu marka Wader? Najprawdopodobniej większość klientów spotkanych w sklepie lub zapytanych w social mediach w pierwszej kolejności wspomniałoby o dużych wywrotkach, samochodach, garażach i domkach. W ostatniej edycji akcji „Sprawdzone przez Przedszkolaków”, firma Wader-Woźniak zadała to samo pytanie dzieciom i wychowawcom przedszkolnym. Rzeczywiście, Wader kojarzy się z solidnością i …wielkością. W tym artykule obalamy mity - w ofercie marki Wader, obejmującej ponad 500 modeli zabawek doszukaliśmy się wielu produktów w mini lub midi (oczywiście w Wader-skali) rozmiarach.

Rozmiar mini

Kid Cars i Color Cars - do kieszeni i plecaka. Na małe przedszkolne marudzenie, na „mamo, kup mi zabawkę”, na małą nagrodę i zachciankę. Color Cars to bardzo różnorodna seria, zatem jest z czego wybierać: ładowarki i traktory z przyczepami i wywrotkami, Formuła 1, auta terenowe, autka, ładowarka.

Samochodziki Kid Cars znane są chyba wszystkim. Produkt impulsowy, występujący w 18 wzorach m.in. dźwig, traktor, helikopter, samolot, betoniarka, wywrotka. Gdy dziecko zbierze całą kolekcję pojedynczych Kid Cars, może zacząć kolekcjonować Kid Cars autka z przyczepami.

Do tej mini-kategorii zaliczyliśmy również kilka rodzajów klocków tj. małe opakowania klocków jeżyków, puzzli, listków i funny w wersji w pudełku lub w słoikach.

ZDJĘCIA

Puzzle Blocks (41950) 12 cm
LEaves Blocks (41810)
ładowarka z wywrotką 35200
Kid Cars (52610)
Kid Cars (60000) 10 cm

Większe, ale nadal niewielkie

Wersja mini, midi czy maksi - jakość, dbałość o szczegóły, atrakcyjna kolorystyka, te atrybuty zabawek Wader pozostają niezmienne. Samochody Tech Truck posiadają jeszcze jedną, ważną cechę (zresztą bardzo charakterystyczną dla zabawek Wader) - pomimo mniejszej skali starają się dobrze imitować oryginalne pojazdy. Wywrotka ma ruchomy kiper, ciężarówka podnośnik na kosze, betoniarka obrotową gruszkę, a ładowarka ruchomą łyżkę.

Mamy również coś dla tych, którzy wybierają się na mały piknik. Filiżanki w wiaderku? Doskonały pomysł!A wesołe owoce i warzywa na zestawie Yummy Kitchen Set umilą każdy wiosenny posiłek.  Party World są bezpieczne dla produktów spożywczych oraz można je myć w zmywarce.

ZDJĘCIA

Party World (22010)
Yummy Kitchen Set (24100)
betoniarka 35310
ładowarka 35360 27 cm

Małogabarytowe nowości

Większość nowości, które w ostatnich tygodniach i miesiącach zostały zaprezentowane przez Wader-Woźniak, to zabawki o wiele mniejszych gabarytach niż popularna wywrotka Gigant. W kolekcji Edu Baby, aż osiem z trzynastu zestawów mieści się w małych, kompaktowych opakowaniach-teczkach, które dodatkowo są bardzo wygodne w przenoszeniu, bo zostały zaopatrzone w uchwyt. Nieduże i wygodne opakowania mają również klocki Baby Blocks, z których trzy zestawy zapakowane są w praktyczne torby z uchwytem. Wielkość, kolorystyka oraz wiele ciekawych elementów i dodatków zostały w klockach Baby Blocks dopasowane specjalnie do preferencji najmłodszych dzieci.

ZDJĘCIA

Baby Blocks (41440)
Baby Blocks (41420)
Dominio Snake (42100)28 cm
Rate this article: 
Brak głosów