Jesteś tutaj

Targi na 106!

19 Październik 2017

Super Siódemka swoje targi zorganizowała w dniach 7-8 października. Hurtownia, która ma obecnie w swojej ofercie niespełna 270 000 produktów, na swoich targach zaprezentowała ofertę 106 wystawców.

Organizatorzy targów postawili na nową lokalizację – Hotel Ossa w Rawie Mazowieckiej. Możliwości obiektu pozwoliły na rozmieszczenie stoisk w dwóch sąsiadujących ze sobą salach. Na ponad 100 stoiskach zaprezentowano ofertę zabawek, gier planszowych, książek oraz artykułów papierniczych.

 

Odwiedzający dopisali. Warto to podkreślić, ponieważ targi zamykały dla niektórych sezon kontraktacji, a zatem możliwości skorzystania z ofert innych hurtowni były ogromne. Przyciągnęły ich: bogata oferta, atrakcyjne warunki targowe, ale też termin. Wojna na terminy wydaje się trwać, tymczasem zapytani właściciele księgarni, czy też sklepów jednoznacznie wskazują, iż to właśnie przełom września i października jest idealnym momentem, aby zacząć planować sezon gwiazdkowy. Wszystko związane jest z tym, iż początek roku szkolnego to nadal czas, kiedy muszą skupić się na artykułach szkolnych, czy podręcznikach i planowanie asortymentu w tym okresie jest stresujące, bo przygotowane w pośpiechu.

 

Więcej szczegółów już w kolejnym wydaniu Świata Zabawek, Gier Planszowych i Książek, ale jedno już hurtownia obiecała:

„Za nami kolejna udana edycja jesiennych targów Super- Siódemki. Serdecznie dziękujemy wszystkim dostawcom i klientom, którzy wzięli w nich udział. Do zobaczenia na wiosnę.”

 

 

Kolejna edycja już w przygotowaniu.

 

Rate this article: 
Średnia: 5 (1 głos)