Jesteś tutaj

Spot reklamowy gry „Nie Śmiej Się!” firmy Alexander

25 Październik 2016

Alexander dużo starań wkłada w promowanie swojej najświeższej nowości serii gier „Nie Śmiej Się!” . Na początku października w Gdańsku nakręcony został spot reklamowy gry. Twórcą spotu jest Wytwórnia Filmów Kalina. Reżyserią zajął się Mateusz Jemioł a za kamerą stanął Tomasz Zasada. W spocie spotykamy sympatyczną rodzinkę, która w zabawny sposób przedstawia pokrótce zasady gry.

„Nie Śmiej Się” jest rodzinną grą planszową, w której co chwila wybuchają salwy śmiechu. Kłopot w tym, że aby zdobyć przewagę nad rywalami, trzeba jak najdłużej zachować powagę. Co w przypadku zarówno aktorów jak i ekipy kręcącej spot nie było łatwe. Sami twórcy przyznali już na etapie castingu, że tak zabawnego zadania do tej pory jeszcze nie mieli. Aktorzy spisali się przednio prezentując kolejne hasła, które wywoływały wybuchy śmiechu zarówno wśród nich samych jak i twórców.

Spot reklamowy emitowany będzie w TVP ABC oraz POLSACIE od 21.11 do 18.12.2016. Od 1.11.2016 będzie można go już zobaczyć na You Toube, portalach należących do onet.pl oraz na platformach VoD TVP.pl, Ipla.tv, Player.pl.

Zobaczcie spot reklamowy:

https://www.youtube.com/watch?v=Y8UQo9TXMPU

Rate this article: 
Brak głosów