Jesteś tutaj

REMA DAYS z zabawkami w tle

10 luty 2018

W centrum wystawienniczym Ptak Warsaw EXPO w dniach 7-9. lutego, odbywała się 14. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays. Przez trzy dni zwiedzający mieli okazję podziwiać osiągnięcia wystawców w dziesięciu sektorach targowych.
 
Warszawska impreza co roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Po raz kolejny swoją ofertę prezentuje ponad 800 wystawców z Polski i świata. Stała chęć rozwoju imprezy powoduje, że organizator wprowadza udogodnienia mające podnieść jakość targów i komfort odwiedzających. Podczas tegorocznej edycji dla wszystkich gości RemaDays przygotowano aplikację na telefon, która ułatwiała poruszanie się po halach targowych. Dzięki temu programowi łatwiejszy stał się przegląd wydarzeń odbywających się podczas warszawskiej imprezy. Przy rejestracji oraz w punktach informacyjnych każdy otrzymał specjalne wydanie katalogu produktowego „Adbox” – informatora zawierającego produkty firm z branży, a także praktyczne wskazówki dotyczące imprezy, informacje o punktach gastronomicznych i Relax Zone, przegląd targowych nowości. Wzorem lat ubiegłych na wszystkich, którzy zdecydowali się na odwiedzenie stolicy Polski, na dworcu kolejowym Warszawa Centralna i na lotnisku Chopina czekały specjalne autobusy, które szybko i sprawnie dowiozą gości pod sam kompleks wystawienniczy. Natomiast na osoby, które postanowiły dotrzeć do Nadarzyna samochodem, czekało prawie 7 000 miejsc parkingowych.
Sektor zabawkarski również jest coraz mocniej zauważalny. W tym roku na taragch pokazali się m.in.: Alexander, Tisso Toys, Fabryka Kart Trefl, czy Cartamundi.
 

Rate this article: 
Średnia: 4.7 (3 głosy)