Jesteś tutaj

Rekordowe targi Rekman

21 Wrzesień 2017

W dniach 7-8 września w Centrum Konferencyjnym Terminal Hotel we Wrocławiu odbyła się kolejna, już 12. edycja Targów Zabawek organizowanych przez firmę Rekman. Była to edycja wyjątkowa, gdyż zbiegła się z 25-tymi urodzinami naszej firmy. Edycja ta była też rekordowa pod względem liczby wystawców oraz liczby odwiedzających. Łącznie z importami Rekman, Targi zgromadziły 72 wystawców, odwiedziło je 150 firm, a ekspozycja targowa zajęła ponad 2500 mkw.
Klienci mogli odwiedzić stoiska takich firm jak: ADAMIGO, ALEXANDER, ALBI, ANEK, ART&PLAY, ARTSANA, ARTYK, ARTYZAN, AXIOM, BEPPE, BRIMAREX, CARTAMUNDI, CASTOR, CLEMENTONI, COBI, CZUCZU, DANTE, DROMADER, EGMONT, EPEE, EPOCH, FABRYKA KART KRAKÓW, FOXGAMES, FORMATEX, GOLIATH, GRANNA, HASBRO, HIPPOCAMPUS, JAWA, LORIEN, MADEJ, MATTEL, METEOR, MGA, MIRRAGE HOBBY, PLAYMOBIL, PORTAL GAMES, REBEL, RUSSELL, SIMBA TOYS, SPIN MASTER, STADLBAUER, STNUX, SYMAG, TACTIC, TM TOYS, TREFL, WINNING MOVES.
Nowymi firmami, które po raz pierwszy pojawiły się na targach organizowanych przez firmę Rekman były: AMSCAN, największy na świecie producent i dystrybutor dekoracji i akcesoriów dekoracyjnych, CLICS TOYS POLSKA, dostawca unikatowych klocków konstrukcyjnych CLICS, CUBE, zajmująca się wydawaniem i sprzedażą gier, FUJIFILM z aparatami Instax, FUNIVERSITY oferująca rozmaite zestawy mini eksperymentów, REMI – producent polskich kloców KORBO, MALIK, oficjalny dystrybutor firm KLEIN, VADOBAG i HAPPY PEOPLE, PIPISTRELLO, dystrybutor zabawek kreatywnych, SMARTOYS, dystrybutor pacynek, zabawek i akcesoriów dziecięcych oraz W&K, producent papieru ozdobnego i toreb papierowych.
Na 200 mkw ofertę swoich importów zaprezentowała firma Rekman. Pokazaliśmy produkty takich firm jak EDUCA, JAKKS PACIFIC, IMC TOYS, FAMOSA, WOW TOYS, HAUCK, LENA, WOODYLAND, NINJA CORPORATION oraz ILLANI TOYS. Po raz pierwszy przedstawiliśmy produkty TOTUM – kreatywne zestawy na najbardziej popularnych licencjach oraz SUMMER INFANT – innowacyjne akcesoria dla niemowląt i małych dzieci.
Na stoisku Rekman można było pobawić się z interaktywnym Tygrysem z serii FurReal firmy Hasbro, a także zapoznać z najmodniejszą lalką tej zimy: NANCY od firmy FAMOSA. Dwie wersje lalki Nancy – z łyżwami oraz ze snowboardem dostępne będą w ofercie już we wrześniu. Na stoisku EDUCA można było zagrać w nową grę w ofercie Rekman – Lynx 400. Jest to znakomita i znana na świecie gra rodzinna, rozwijająca pamięć i spostrzegawczość.
Dla odwiedzających Rekman przygotował specjalne oferty: jubileuszową i wyprzedażową. Składając zamówienia na produkty z tych ofert można było wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą był ekskluzywny zegarek marki Tissot.

Rate this article: 
Średnia: 1 (1 głos)