Jesteś tutaj

NOWE ZESTAWY LEGO® STAR WARS™

20 luty 2017

KOSMICZNA RADOŚĆ BUDOWANIA I MIĘDZYGALAKTYCZNE PRZYGODY!
Już od 1999 roku seria LEGO Star Wars to dla milionów dzieci na całym świecie radość składania niezwykłych budowli, pojazdów i postaci rodem z kultowej filmowej sagi. Wcielając się w swoich ulubionych bohaterów, mogą odgrywać scenki z poszczególnych części „Gwiezdnych wojen”, a także wymyślać własne intergalaktyczne przygody. W tym roku wszyscy fani kosmicznej opowieści mogą wzbogacić swoją kolekcję o 14 zupełnie nowych zestawów nawiązujących do filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie” i wielu wcześniejszych części filmowej legendy o walce dobra ze złem.
 
Międzygalaktyczny sukces LEGO Star Wars to jedna z najlepiej sprzedających się i najbardziej pożądanych serii LEGO, ponieważ daje dzieciom możliwość przeżywania w zabawie emocjonujących, nieziemskich przygód inspirowanych legendarną filmową sagą „Gwiezdne wojny”. Z kolei dla dorosłych to fantastyczny i kreatywny sposób na spędzenie czasu ze swoją pociechą i jednocześnie sentymentalny powrót do własnego dzieciństwa. Grupa LEGO ma licencję na serię LEGO Star Wars od 1999 roku, gdy na duże ekrany wszedł epizod „Gwiezdne wojny - część 1: Mroczne widmo”. Od tamtej pory wyprodukowano ponad 300 zestawów przedstawiających scenki z poszczególnych epizodów oraz 600 minifigurek występujących w nich bohaterów. W tym roku fani będą mieli okazję do zabawy 14 nowymi zestawami odzwierciedlającymi w detalach świat z epizodu „Łotr1. Gwiezdne wojny - historie” i wcześniejszych części.
 
Nowe zestawy LEGO Star Wars Łotr1 Nowe modele LEGO Star Wars inspirowane najnowszą częścią filmowej sagi „Łotr1. Gwiezdne wojny - historie” pozwolą dzieciom i ich rodzicom uczestniczyć w mrożących krew w żyłach międzygalaktycznych misjach. Model Y-Wing Starfighter™, zaprojektowany w najmniejszych detalach w zgodzie z kinowym pierwowzorem, dostarczy nieskończonej, beztroskiej i twórczej zabawy. Pojazd ma chowane podwozie, otwierany kokpit, obracane miotacze, dwa sprężynowe działka oraz funkcję zrzucania bomb za pomocą koła zębatego. W zestawie są także minifigurki pilota Y-Winga, admirała Raddusa, Moroffa, szturmowca i droida astromechanicznego Rebelii. Natomiast ci, którzy chcą wykraść plany Gwiazdy Śmierci, będą zachwyceni zestawem „Bitwa na Scarif”. W jego skład wchodzi ukryty składzik broni, wybuchające płyty podłogowe, przesuwane i zamykane drzwi do bunkra oraz minifigurki Jyn Erso, Cassiana Andora i trzech szturmowców ze Scarif.

Rate this article: 
Średnia: 5 (2 głosy)