Jesteś tutaj

LIBRA PREZENTUJE – GWIAZDKA 2017

25 Październik 2017

Najbardziej rodzinny czas roku tuż przed nami. Listy do Świętego Mikołaja już dawno wysłane, a dzieci czekają z niecierpliwością. To ostatnia chwila aby zaprezentować na półkach sklepowych najbardziej poszukiwane upominki. W poszukiwaniu najlepszych gwiazdkowych prezentów na rok 2017 przyglądamy się portfolio gdyńskiej Libry. Wśród bardzo szerokiej oferty w szczególności warto się przyjrzeć  brandom, które jak głosi plotka zostały już spakowane przez Elfy!

 “Większość Polaków lubi wręczać świąteczne prezenty. Co raz więcej Klientów preferuje robienie bożonarodzeniowych zakupów z dużym wyprzedzeniem – to wyzwanie dla sklepów, sezon zaczyna się już dużo wcześniej” – zdradza Bartosz Ulman, dyrektor sprzedaży.

BARBIE - BĄDŹ KIM CHCESZ!. STYLISTKĄ, BARISTĄ, CUKIERNIKIEM CZY OPEIKUNKĄ ZWIERZĄT.

Głowy do Stylizacji na licencji Barbie, które przed Dniem Dziecka były wspierane kampanią reklamową TV okazały się strzałem w 10!  Dlatego można je również znaleźć w świątecznej ofercie, którą dodatkowo poszerzyliśmy o Zestawy Kulinarne Barbie (m.in. Barista czy Cukiernik) oraz Opiekunki Zwierząt. Każda fanka Barbie znajdzie coś dla siebie.  

W listopadzie i grudniu produkty będą wspierane KAMPANIĄ TELEWIZYJNĄ, na m.in.: Disney Channel, Disney Jr, Nickelodeon, MiniMini+ , Nick Jr, teleTOON+

 

ŚPIEWAJĄCA ELSA - Z FILMU „KRAINA LODU. PRZYGODA OLAFA”.

Niesamowita moc Elsy zaczarowała chyba wszystkich. Ten czar trwa nieprzerwanie i to nie tylko w Krainie Lodu. Wkrótce w kinach pojawi się 20 minutowy film „KRAINA LODU. PRZYGODA OLAFA” (24.11 – 12.12) i będzie go można oglądać przed najnowszą pełnometrażową produkcją Disney-Pixar ”Coco”. Disney zaplanował również emisję filmu na jednym z 3 największych ogólnopolskich kanałów. Oglądalność jest estymowana na poziomie powyżej 2 milionów – to będzie wynik! Anna i Elsa organizują przyjęcie niespodziankę dla całego miasta, a Olaf w towarzystwie Svena podejmują się misji odkrycia dla dziewcząt najwspanialszych tradycji świątecznych.

W związku z tym w Librze pojawi się na zasadzie WYŁĄCZNOŚCI NOWA niesamowita lalka (Jakks Paciffic) - Śpiewająca Elsa z filmu Przygoda Olafa to prawdziwy GWIAZDKOWY i ZIMOWY must have. Elsa, ulubienica wszystkich dzieci, niesamowicie piękna, niebiesko oka dziewczyna po raz kolejny podbije nasze serca! Mająca 35 cm lalka posiada tryby: odtwarzania i śpiewu oraz mieniącą się w rytm muzyki suknię. Śpiewająca Elsa z mikrofonem daje natomiast niesamowitą możliwość stworzenia duetu z Elsą!

W grudniu produkty będą wspierane dodatkową KAMPANIĄ TELEWIZYJNĄ, na m.in.: Disney Channel, Disney Jr, Nickelodeon, MiniMini+ , Nick Jr, teleTOON+

 

THINK FUN  -  THINK GENIOUS

ThinkFun należy do jednych ze światowych liderów w projektowaniu oraz produkcji gier logicznych, których zadaniem jest rozwój kreatywności oraz ćwiczenie szarych komórek nie tylko wśród dzieci. Ta amerykańska firma powstała w 1985 roku, a jej gry można kupić w ponad 60 krajach. Misja ThinkFun brzmi „przetłumaczyć genialne pomysły najbardziej szalonych matematyków, inżynierów i wynalazców na proste zabawki, które mogą docenić chłopcy i dziewczęta na całym świecie”. Gry ThinkFun to nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim rozwój oraz nauka.

W ofercie pojawi się 5 gier, a wśród nich gry logiczne: Rush Hour/Godziny szczytu, Rush Hour Junior/Godziny szczytu Junior. Gra polega na wyprowadzeniu czerwonego autka ze strasznego korka. Gdy uda Ci się wyjechać.. WYGRYWASZ!

 

 

SUPERMAG TOYS KREATYWNE KLOCKI - WIĘCEJ ELEMENTÓW MAGNETYCZNYCH - NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI.

Te magnetyczne klocki, projektowane i produkowane na pięknej Sardyni, są dostępne w Polsce w coraz większej liczbie sklepów stacjonarnych i internetowych.

Polscy konsumenci zauważają różnice pomiędzy klockami oferowanymi przez Supermag Toys, a podobnymi produktami z tej samej kategorii zabawek. Większa ilość części z magnesami w porównaniu do produktów o podobnej cenie półkowej powoduje, że cena Supermag jest adekwatna do oferowanej w zamian jakości i wartości edukacyjnych produktów. Wyróżniają je również aż 2 rozmiary pałeczek, które sprawiają, że zabawa jest jeszcze ciekawsza, ponieważ dziecko może tworzyć bardziej skomplikowane konstrukcje. Chudsze zakończenia patyczków pozwalają na tworzenie przekątnych oraz umożliwiają połączenie 1 kulki aż z 24 pałeczkami Supermag Toys. To daje naprawdę nieograniczone możliwości!

W listopadzie produkty będą wspierane KAMPANIĄ TELEWIZYJNĄ, na m.in.: Cartoon Network, Boomerang, JimJam, Cbeebies, DaVinci Learning

 

Zaprezentowane brandy są bardzo atrakcyjne dla Konsumentów, co za tym idzie warte położenia na nie akcentu. Sięgnijmy po dobre pomysły, np.: zabawki edukacyjne, wspierające rozwój na każdym etapie. Równie istotną wartością jest oddziaływanie na wyobraźnię czy wspólna, rodzinna zabawa z rodzicami.  Warto się również przyjrzeć się pozostałym produktom z portfolio Libry. Spora część z nich ma również zaplanowane kampanie telewizyjne, które są zawsze dużą wartością dodaną – to dzięki nim Mikołaj wie co, gdzie i komu!

Zobacz więcej na:

 

 

 

Rate this article: 
Średnia: 4 (1 głos)