Jesteś tutaj

Książki z zadaniami dla dzieci Sierra Madre

28 Kwiecień 2016

Na rynku pojawiła się właśnie nowa seria książek od Sierra Madre, w której skład wchodzą pozycje: „Gotuj z dzieckiem”, „Eksperymentuj z dzieckiem” i „Czaruj z dzieckiem”. Każda z nich to 30 kart z konkretnymi zadaniami do wykonania dla dziecka w wieku 4-9 lat i świetny pomysł na zabawę dla całej rodziny.
 
 
Gotuj z dzieckiem
 
Gotuj z dzieckiem to 30 kart z przepisami wybranymi specjalnie dla dzieci w wieku 4-9 lat. Piękne ilustracje oraz przejrzyste kroki i rady pozwolą Twojemu dziecku rozpocząć przygodę w kuchni już od najmłodszych lat. Książka udowadnia, że wspólne gotowanie może być świetną zabawą i rozwijać wiele umiejętności dziecka. Czas rozpocząć rodzinne gotowanie!
 
 
Eksperymentuj z dzieckiem
 
Eksperymentuj z dzieckiem to 30 kart z fascynującymi doświadczeniami. Dzięki nim Twoje dziecko pozna wiele ciekawostek z dziedziny fizyki, chemii i przyrody, a dla Waszej rodziny będzie to okazja do niezapomnianej wspólnej zabawy! Odkryjcie na nowo otaczający Was świat i rozpocznijcie naukową przygodę już dzisiaj, korzystając z przedmiotów codziennego użytku!
 
 
Czaruj z dzieckiem
 
Czaruj z dzieckiem to zestaw 30 kart, na których znajdziecie wspaniałe, magiczne sztuczki dla dzieci. Pokaż dziecku sztuczkę lub pomóż mu stać się małym czarodziejem, który zadziwi rodzinę i znajomych! Magiczne sekrety zdradza Wam Konrad Modzelewski, doświadczony komik i iluzjonista, od lat czarujący razem z dziećmi.
 
Więcej informacji na: http://sierramadre.pl/

Rate this article: 
Brak głosów