Jesteś tutaj

KOLEJNA LINIA HEXBUG JUŻ W TV

27 Październik 2017

Firma Inovation First, właściciel marki HEXBUG, to znany na polskim rynku producent mikrorbotów. Od wielu sezonów możemy oglądać różne linie Hexbug na półkach sklepowych, przy jednoczesnym stałym wprowadzaniu nowości. Ten brand to innowacyjny must have!
 
Marka Hexbug jest wspierana regularnymi kampaniami reklamowymi TV. Sklepy stacjonarne, które posiadają w swojej ofercie Hexbug mogą liczyć ze strony dystrybutora na wsparcie w postaci darmowych materiałów POS oraz oczywiście pomoc przedstawicieli handlowych w budowaniu zachęcającej ekspozycji w sklepie.
 
A co nowego na Gwiazdkę 2017? Fani Hexbug zapewne nie będą czuć się zawiedzeni, a wszystko za sprawą Laserowego Starcia Robotów. Będą to pierwsze mechaniczne roboty HEXBUG zaprojektowany do zabawy dla maksymalnie czterech osób! Roboty bitewne jak z filmów sci-fi posiadają zdalne sterowanie, a ich charakter podkreśla futurystyczny głos, efekty dźwiękowe oraz działające na podczerwień, technologicznie zaawansowane zdolności bojowe. Więcej o wszystkich liniach można zobaczyć na  www.hexbug.pl gdzie jest również interaktywna gierka dla dzieciaków!
W listopadzie i grudniu produkty będą wspierane KAMPANIĄ TELEWIZYJNĄ, na m.in.: Cartoon Network, Boomerang, JimJam, Cbeebies, DaVinci Learning

Rate this article: 
Średnia: 5 (1 głos)