Jesteś tutaj

KIDS’ TIME 2019 – dołącz do najlepszych

4 Grudzień 2018

Nie ma lepszego miejsca na rozpoczęcie sezonu niż Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME. Najwięksi rynkowi gracze, zwiedzający i przedstawiciele mediów z całego świata - już od 10 lat stanowią o międzynarodowym sukcesie kieleckiej wystawy.

Wystawa, która w tym roku odbędzie się od 20 do 22 lutego,  już na tym etapie, wzbudza duże zainteresowanie firm, a swój udział potwierdzili liderzy branży. Wśród wystawców znajdą się zatem reprezentanci topowych marek z Polski
i zagranicy. Jednak nie tylko.  – Targi cieszą się przychylnością dużych marek, ale nie tylko. Nie ma chyba lepszego otoczenia do udanego debiutu niż KIDS’ TIME. To miejsce rozmów i kontraktacji  zarówno dla małych jak i dużych firm– mówi menedżer projektu Aldona Matla.

Podczas trzech targowych dni, osiem hal wystawienniczych wypełnią najnowsze osiągnięcia branży produktów dla matki i dziecka. Zaprezentują je producenci
i dystrybutorzy wózków, fotelików samochodowych, zabawek, mebli, tekstyliów i artykułów dziecięcych. Ubiegłoroczna edycja KIDS’ TIME zgromadziła ich ponad 500. Rosnąca liczba wystawców spoza granic naszego kraju, międzynarodowe autorytety i wizyty delegacji zagranicznych – to niezbity dowód na to, że kielecka impreza stanowi istotny punkt na światowej mapie targów branżowych. Wśród firm, które dotychczas zdecydowały się na udział w targach, znaleźli się przedstawiciele 21 krajów świata, m.in. Finlandii, Hiszpanii, Portugalii, Rosji, USA, Wielkiej Brytanii i Włoch. Ekspozycja, którą, w ubiegłym roku odwiedziło ponad 7 500 zwiedzających, zajęła ponad 19 000 metrów.

Tradycyjnie, podczas targów odbędą się seminaria i warsztaty, a także wizyty przedstawicieli prasy zagranicznej. W ramach obchodów jubileuszu wystawy, zaplanowano szereg atrakcji. To także okazja do spotkań z blogerkami parentingowymi z całej Polski.

X edycja KIDS’ TIME odbędzie się od 20 do 22 lutego 2019 w Targach Kielce.
Szczegóły na  www.kidstime.pl

Rate this article: 
Brak głosów