Jesteś tutaj

Gwiazdy na Happy Baby

27 Październik 2014

Fot.: MTP

Targi Happy Baby (25-26 października br.) z każdym rokiem umacniają swoją pozycję. Impreza stała się bardzo popularna w szeroko rozumianej branży dziecięcej – od artykułów dla niemowląt, poprzez zabawki i cały szereg instytucji wspierających najmłodszych i ich rodziców.

Tegoroczną edycję wsparły też gwiazdy, które pierwszego dnia targów wzięły udział w debacie poświeconej świadomemu rodzicielstwu. Na Happy Baby pojawiły się: Kinga Rusin, Kamila Ferenstein-Kraśko, Kamila Szczawińska i Beata Tadla.

Targi Happy Baby to największa w Wielkopolsce impreza skierowana do rodzin z niemowlętami i dziećmi do 10. roku życia oraz handlowców, którzy są związani z branżą parentingową. Targi są podzielone na strefę zakupów oraz przestrzeń wydarzeń specjalnych. Na rodziców i opiekunów czeka zawsze moc atrakcji, jak np.: badania USG 3D, sesje fotograficzne dla dzieci, porady lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów, specjalistów fitness, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy dla dziecka, porady stylistów dla mam, EKO Strefa, Mami Babi Targ – wymiana i sprzedaż używanych ubranek, zabawek i akcesoriów – wstęp dodatkowo płatny, pokazy florystyczne. Dzieci również mogą liczyć na ciekawe zabawy, jak: dmuchany plac zabaw, tworzenie słodyczy z Manufakturą Cukierków Słodkie Czary Mary, mecz piłkarski z Załogą Akademii Reissa, robienie własnych bukietów z florystami Sekunda&Sieradzan, kącik edukacyjny j. angielskiego, zajęcia plastyczne i sportowe.
Komfort zwiedzania zapewnią szerokie alejki dostosowane do potrzeb rodziców z wózkami, a wyodrębniona przestrzeń „Mamy i Dziecka”, jak zawsze ułatwiła rodzicom przewinięcie i nakarmienie malucha.

W ramach biletu na Happy Baby można było również odwiedzić ekspozycje pozostałych targów rodzinnych: Targów HOBBY, Salonu Zoologicznego AQUA&ZOO i Poznań Game Arena.

Rate this article: 
Brak głosów