Jesteś tutaj

EPOCH Polska – Libra – Navo Orbico Toys!

12 Styczeń 2018

EPOCH Traumwiesen GmbH informuje o podjęciu strategicznej decyzji. 01.01.2018 na rynku polskim wyłącznym dystrybutorem naszych produktów została firma Navo Orbico Toys.  
W ofercie posiadamy dwie linie produktów, które są już dobrze znane i zadomowione na polskim rynku: SYLVANIAN FAMILIES i AQUABEADS.

 
Rynek tradycyjny będzie w całości obsługiwany przez Navo Orbico Toys. Natomiast rynek nowoczesny będzie obsługiwany wspólnie przez EPOCH Traumwiesen GmbH oraz Navo Orbico Toys.
 
Sklepy Partnerskie, które podpisały umowy partnerskie z EPOCH Traumwiesen GmbH będą obsługiwane i rozliczane przez Navo Orbico Toys. Dotyczy to również rozliczeń za rok 2017.
 
EPOCH Traumwiesen GmbH to spółka odpowiadająca za sprzedaż produktów trzeciego pod względem wielkości producenta zabawek w Japonii - firmy EPOCH Co., Ltd. Spółka EPOCH Co., Ltd. została założona w roku 1958 i ma siedzibę główną w Tokio, w Japonii.
Więcej informacji o produktach: www.aquabeads.pl , www.sylvanianfamilies.pl
 
Navo Orbico Sp. z o.o. realizując strategię rozwoju na rynku zabawek zdecydowało się na rozbudowę własnej organizacji sprzedaży. Firma poszerzyła swoją organizację o Dywizję Zabawek - Navo Orbico Toys. Podjęto decyzję o połączeniu sił z „F.H.U Libra Sp. z o.o. Sp.k.”
i wykorzystaniu jej zasobów oraz pozycji rynkowej, na którą
składa się m.in. dobra współpraca z EPOCH Co., Ltd. W dniu 10.01.2018 startuje strona internetowa www.toys.navoorbico.pl.
 
 
 
 
Paweł Kołtuniak                                                                                                      Bartosz Ulman
 
 
National Business Manager Poland                                                          Toys Division Manager
EPOCH Traumwiesen GmbH                                                                       Navo Orbico Sp. z o.o.

Rate this article: 
Średnia: 5 (2 głosy)