Jesteś tutaj

ABC Data z ofertą zabawek

9 Maj 2016

ABC Data S.A. to lider rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedyny podmiot działający bezpośrednio w ośmiu państwach Europy Środkowej i Wschodniej (należących do UE). Firma od ponad 25 lat oferuje sprzęt komputerowy, oprogramowanie i elektronikę użytkową.
 
ABC Data dysponuje największą na rynku ofertą ponad 100 tys. produktów ponad 430 renomowanych dostawców. W ostatnich miesiącach do portfolio produktowego włączone zostały nowe kategorie takie jak produkty smart, artykuły papiernicze i biurowe, narzędzia oraz elektronarządzia.
W sierpniu 2015 roku Dystrybutor wprowadził do oferty również zabawki. Obecnie klienci mogą wybierać spośród kilkunastu tysięcy starannie dobranych i zróżnicowanych zabawek i artykułów dziecięcych najpopularniejszych marek. Aktualnie Spółka współpracuje z dostawcami zabawek takich marek jak m.in. Lego, Mattel, Bburago, Hasbro, Artyk, Mondo, Hexbug, Monster High, Fisher Price, Disney. Niedawno spółka włączyła też do oferty produkty kolejnego dystrybutora posiadającego katalog ok. 6000 produktów, najlepszych producentów zabawek, m.in.  StarPak, Siku, Simba, Smoby, Smily Play, Tomy, Trefl, Mervil, Alexander, Cobi, Animal Planet. Z końcem roku ABC Data planuje poszerzyć ofertę o kolejne kilka tysięcy artykułów dziecięcych kolejnych popularnych światowych producentów. Dystrybutor stawia na najwyższej jakości produkty, które trafią w potrzeby i gust zarówno rodziców, jak i dzieci.
 
Główną domeną działalności ABC Data pozostaje dystrybucja sprzętu IT i dostarczanie usług w tym obszarze, ale poszerzanie oferty o nowe kategorie produktowe -  w tym zabawki i artykuły dziecięce oraz artykuły szkolne i biurowe, narzędzia i elektronarzędzia - jest jedną z kluczowych inicjatyw strategicznych na lata 2016-2018. ABC Data po gruntownej analizie rynku uznało, że kategoria zabawek należy do perspektywicznych obszarów. Badania pokazują, że przeciętny Polak wydaje na razie na zabawki dla dziecka znacznie mniej niż Japończyk, Brytyjczyk czy Amerykanin (ok. 250-300 dol. rocznie), a więc potencjał wzrostu jest bardzo duży.
Nawiązaująć współpracę z ABC Data Klient może liczyć na najwyższej jakości usługi, nie tylko dystrybucyjne, ale logistyczne, finansowe i doradcze. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej ofercie ma możliwość zrobienia kompleksowych zakupów pod jednym dachem – w ABC Data. Dystrybutor posiada najlepsze w branży kompetencje dystrybucyjne i logistyczne – przesyłki dostarczane są w ciągu czterech godzin w miastach, w których znajdują się  jego magazyny (Warszawa, Sosnowiec czy za granicą - Bukareszt) oraz w 24 – 48h w obszarze CEE. Trafność dostaw jest bardzo wysoka bo wynosi aż 99,8 proc., a więc współczynnik pomyłki dotarcia pod właściwy adres jest praktycznie zerowy. ABC Data oferuje również najpóźniejszy czas składania zamówień - na podstawowy asortyment do godz. 19.00 danego dnia z dostawą na rano kolejnego dnia. Dostęp do asortymentu Dystrybutora jest niezwykle łatwy, bo gwarantuje go sprawdzona od lat platforma e-commerce, która jest stale ulepszana. O jej funkcjonalności świadczy fakt, że obecnie aż 85% zamówień składanych jest właśnie przez InterLink. Ponadto firma oferuje najkorzystniejsze w branży produkty finansowe dla swoich Klientów – suma dostępnych limitów finansowych dla partnerów wynosi 1,5 mld zł. ABC Data sukcesywnie rozwija również dział Value+ oferujący zaawansowane produkty i usługi.
 
 

Rate this article: 
Brak głosów