Jesteś tutaj

2018 Navo Orbico Toys - Libra i Navo Orbico łączą siły.

10 Styczeń 2018

Navo Orbico Sp. z o.o. to ogólnopolski dystrybutor wielu kategorii produktowych, jest także częścią większej całości jaką jest Grupa Orbico. W ramach Grupy dostarczamy m.in. ofertę zabawek do 11 krajów. Teraz również czas na Polskę dlatego realizując strategię rozwoju na rynku zabawek zdecydowaliśmy się na rozbudowę własnej organizacji sprzedaży. W dniu 05.01.2018 firma poszerzyła swoją organizację o Dywizję Zabawek - Navo Orbico Toys.
Podjęto decyzję o połączeniu sił z „F.H.U Libra Sp. z o.o. Sp.k.” i wykorzystaniu jej zasobów oraz pozycji rynkowej. Wielokrotne wyróżnienia Libry tytułem Gazeli Biznesu (m.in.: w roku 2016 i 2017) oraz zdobyte w ciągu 15 lat doświadczenie i zaufanie są dużą wartością, którą chcemy kontynuować. Jesteśmy przekonani, że know how wniesiony przez Zespół Libry wpłynie na jeszcze lepszą jakość oferty produktowej oraz proponowanych przez dystrybutora serwisów. Do tego dodajmy efekt skali, większe możliwości wdrażania rozwiązań logistyczno-systemowych oraz dynamiczny rozwój i poprawę jakości organizacji sprzedaży.
 
Dobrym prognostykiem i oznaką zaufania jest przyznanie Navo Orbico Toys w styczniu 2018 tytułu wyłącznego dystrybutora Epoch na terenie Polski. Dywizja Zabawek będzie obsługiwać rynek tradycyjny, natomiast rynek nowoczesny będzie obsługiwany przy współpracy z Epoch Polska. Cieszymy się również z wyłączności dla marek: Hexbug i Supermag. Jednocześnie oosiadamy wyłączność dystrybucji wybranych brandów: Jakks Pacific, K'nex , Think Fun, Just Play, Coriex. Jesteśmy również dedykowanym dystrybutorem zabawek Mattel i Spin Master – mówi Józef Jadach, Business Unit Director.
Rodzina Navo Orbico powiększa się. Od stycznia 2018 Navo Orbico Toys staje się ważnym dystrybutorem zabawek na polskim rynku. Chcemy kontynuować dobre tradycje i relacje z dotychczasowymi partnerami Libry oraz Navo Orbico, jednocześnie zwiększając możliwości biznesowe w branży zabawek – mówi Branko Jovic, Prezes Zarządu.
 
Życzymy nowej organizacji wielu sukcesów. Z optymizmem i energią patrzymy na nowe wyzwania. Navo Orbico Toys będzie zmierzać w kierunku wdrażania kolejnych innowacyjnych rozwiązań i dalszego rozwoju. Cieszymy się, że będziemy nadal z Państwem tworzyć polski rynek zabawek – mówi Bartosz Ulman, Toys Unit Manager.

Rate this article: 
Brak głosów