Jesteś tutaj

Trzecia edycja Targów HAPPY BABY 25-26 października 2014

29 Lipiec 2014

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do udziału w kolejnej edycji targów HAPPY BABY, która odbędzie się w Poznaniu w dniach
25-26.10.2014 r.


W tym roku ekspozycja targowa zostanie zlokalizowana w nowoczesnym pawilonie wystawowym 6A. – Podążając za zmianami zachodzącymi na rynku oraz potrzebami uczestników tego wydarzenia, w tym roku zdecydowaliśmy się umiejscowić ekspozycję targową w hali 6A, która zapewnia zdecydowanie wyższy komfort zwiedzania – mówi Natalia Tarachowicz, dyrektor projektu Happy Baby. – Liczymy, że nowa lokalizacja będzie dla uczestników miłym zaskoczeniem i spotka się z pozytywnymi opiniami ze strony zwiedzających – dodaje.


Targi HAPPY BABY to jedyne spotkanie przedstawicieli branży dziecięcej
w Poznaniu i Wielkopolsce. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy producentów, importerów i dystrybutorów zabawek, artykułów dla niemowląt i dzieci do 10 lat. Udział w targach HAPPY BABY umożliwi dotarcie z najnowszymi produktami i usługami do dwóch grup zwiedzających: przedstawicieli sklepów i hurtowni z zabawkami, żłobków, przedszkoli oraz szkół podstawowych, a także rodzin z dziećmi i rodziców spodziewających się potomstwa.

Targową ekspozycję urozmaici szereg spotkań o charakterze edukacyjno – rozrywkowym, warsztaty dla dzieci i rodziców, a także liczne konkursy, zabawy oraz prelekcje. – Dołożymy wszelkich starań by Targi HAPPY BABY stały się niezapomnianym doświadczeniem dla całych rodzin - podsumowuje Natalia Tarachowicz.

Przypominamy, że ubiegłoroczna edycja Targów Happy Baby zgromadziła 105 wystawców i 41 tys. odwiedzających.

Rate this article: 
Brak głosów