Jesteś tutaj

Świąteczny konkurs Cartoon Network i Cyfrowego Polsatu

17 Grudzień 2015

Wystartował świąteczny konkurs Cartoon Network i Cyfrowego Polsatu „Złap prezenty z Cartoon Network”, w którym można zdobyć iPada Air 16 GB, klocki LEGO Ninjago oraz kalendarze i komiksy Adventure Time.

Z okazji zbilżających się świąt, kanał dla dzieci Cartoon Network i Cyfrowy Polsat, operator największej polskiej platformy satelitarnej, zapraszają do udziału w konkursie pt. „Złap prezenty z Cartoon Network”.
 
Aplikacja konkursowa umieszczona jest na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu oraz na fanpage’u operatora na portalu Facebook.
 
Zadanie konkursowe polega na wykazaniu się zręcznością i złapaniu do worka jak największej ilości prezentów w wyznaczonym czasie (za co przyznawane są punkty) oraz udzieleniu odpowiedzi na pytanie konkursowe. Każdego dnia, za zdobycie największej liczby punktów podczas zadania zręcznościowego można wygrać kalendarz i komiks Adventure Time. Co tydzień, za udzielenie najbardziej kreatywnej odpowiedzi - klocki LEGO Ninjago Tytanowy smok. Na głównego zwycięzcę czeka natomiast iPad Air 16 GB. Zabawa trwa do 4 stycznia 2016 r.
Konkurs wspiera kampania prowadzona na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu, Cartoon Network oraz w mediach społecznościowych operatora.
 
Abonenci Cyfrowego Polsatu, kanał Cartoon Network HD znajdą w pakiecie Familijnym HD na pozycji 173 (wersja SD dostępna jest na pozycji 89).
 
Więcej informacji: www.grupapolsat.pl, www.cyfrowypolsat.pl

Rate this article: 
Brak głosów