Jesteś tutaj

Kolejny sukces targów mody dziecięcej w Katowicach

28 Kwiecień 2016

24 kwietnia w Międzynardowym Centrum Kongresowym w Katowicach po raz drugi odbyły się najpopularniejsze na Śląsku targi niezależnej mody i dizajnu dziecięcego.
 
Atrakcje dla całych rodzin
 
Impreza SILESIA BAZAAR Kids vol. 2, której współgospodarzem jest Miasto Katowice, zebrała ponad 80 firm, oferujących oryginalne produkty dla najmłodszych fanów mody i ich rodziców. Niedzielne wydarzenie było okazją do poznania i kupna odzieży, akcesoriów i zabawek od polskich, niezależnych projektantów, a także do wypicia kubka przepysznej kawy i spróbowania śląskich, lokalnych przysmaków w strefie Gastro. Organizatorzy zadbali ponadto o masę atrakcji dla dzieci – kreatywne gry, warsztaty, zajęcia plastyczne oraz sportowe. – W trakcie targów odwiedzający nie tylko buszowali po stoiskach w poszukiwaniu wyjątkowych produktów, ale również uczestniczyli w przygotowanych przez nas atrakcjach. To niesamowite, że całe rodziny włączały się w zabawy, które zapewniły zebrane przez nas firmy. - opowiada Piotr Kalisz, organizator imprezy.
 
Trzecia edycja już wkrótce!
 
Popularne targi niezależnej mody i dizajnu dziecięcego SILESIA BAZAAR Kids na stałe wpisały się w kalendarz tego typu wydarzeń w regionie.
 
- Widok prawie 2000 odwiedzających targi udowodnił, że i ta edycja imprezy bez wątpienia odniosła sukces. Utwierdza to nas w przekonaniu, że warto rozpocząć prace nad jej trzecią odsłoną – dodaje Kalisz.
 
Zanim jednak pojawią się pierwsze Informacje o SILESIA BAZAAR Kids vol. 3 organizatorzy zapraszają na główną imprezę targową – SILESIA BAZAAR vol.4, która odbędzie się 11 i 12 czerwca. Letnia edycja SILESIA BAZAAR również organizowana jest we współpracy z Miastem Katowice – współgospodarzem wydarzenia. Więcej informacji na silesiabazaar.pl oraz stronie wydarzenia na portalu Facebook.com

Rate this article: 
Brak głosów